unnamed

Još jedan uzbudljiv sportski vikend je za nama, a pregled vam donosimo u suradnji sa Zajednicom sportskih udruga Dugog Sela. Opširnije izvještaje s najvažnijih sportskih događanja potražite u rubrici Sport.

 

 S.T.Š.K. "Dugo Selo"

 

Pojedinačno stolnotenisko Prvenstvo Hrvatske

Lifeclass terme Sveti Martin na Muri

Pojedinačno:

Ana Trbuščić – ispala u grupi

Ana Murat – ispala u1/8 finala od prvakinje Đurak

Vjekoslav Nemec – ispao u grupi

Luka Martinek – ispao u 1/8 finala od prvaka Kojića

Mislav Martinek - ispao u 1/8 finala

Parovi:

Braća Martinek ispali u ½ finalu i osvojili brončanu medalju

 

 

ŽRK Dugo Selo '55

 

1. Hrvatska rukometna liga - 15.kolo
Dugo Selo (GSD)
ŽRK Dugo Selo '55 - ŽRK Arena , 26:15 (12:8)
Sastav: L.Marjančić 6, A.Pavković 5, M.Ćorković 4, I.Kirin 3, V.Čamber 3, J.Bebek 2, I.Rokavec 2, A.Galić 1, A.Radovac, M.Slišković, A.Božić, S.Remenar, I.Lisjak, M.Budić 17 obrana, I.Šebalj.

 

3. Hrvatska rukometna liga Središte - 15.kolo
Sesvete (SD Gimnazije)
ŽRK Sesvete 2 – ŽRK Dugo Selo '55 2 , 32:24 (16:10)
Sastav: A.Šebalj 12, K.Svetec 4, P.Franjić 4, K.Stipić 2, P.Jakešević 1, K.Klečar 1, R.Pavić, P.Ivić, V.Papac, B.Stojanović, L.Ljevar, S.Ivić.

 

 

MRK Dugo Selo

 

1.Hrvatska rukometne liga „SJEVER“ - seniori - 18. kolo

Bjelovar

MRK Bjelovar - MRK Dugo Selo 34 - 16 (16 – 5)

 

1.Hrvatska rukometna liga "Dječaci B " '06- 4. kolo

Zagreb, SD Trešnjevka

MRK metalac - MRK Dugo Selo 21 – 35 (9 – 17)

 

1.Hrvatska rukometna liga Središte Dječaci "A" '04 - 20. kolo

Dugo Selo (GSD)

MRK Dugo Selo – MRK Rudar 38 – 23 (17 – 9)

 

1.Hrvatska muška kadetska rukometna liga '00 – 8. krug

Našice

RK Našice - MRK Dugo Selo 22 – 21 ( 14 – 8)

MRK Dugo Selo – RK Osijek 27 – 33 ( 18 – 12)

 

 

KK Dugo Selo

 

B1 liga - centar (seniori) - 14. kolo

Ogulin

KK Ogulin – KK Dugo Selo 95:71

 

III. juniorska liga Centar - 5. kolo

Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

KK Dugo Selo - KK Zabok 46:67

 

IV. mlađekadetska liga Centar - 4. kolo

Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

KK Dugo Selo - KK KrapinaA 42:66

 

 

Odbojkaški klub Dugo Selo

 

Natjecanje Zagrebačke županije – mala odbojka – najmlađe kadetkinje

Samobor

OK Dugo Selo - OK Ivanić Grad 2:1 (15:12, 14:16, 15:10)

OK Samobor- OK Dugo Selo 1:2 (15:13, 5:15, 7:15)

 

Ovo su bila dva završna kola županijske lige za najmlađe kadetkinje 4X4 mala odbojka, a male dugoselske su završile na četvrtom mjestu od osam ekipa te su za jedan bod ostale bez trećeg mjesta.

 

Završni poredak: 1. OK Nebo, 2. OK Velika Gorica, 3. ŽOK Vrbovec, 4. OK Dugo Selo, 5. OK Samobor, 6. OK Gorica 7. OK Ivanić Grad, 8. OK Rugvica.

 

 

NK Dugo Selo

 

3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 16.kolo

Dugo Selo

NK Dugo Selo - NK HAŠK 1:0

 

2. nogometna liga - Središte (juniori) - 17.kolo

Dugo Selo

NK Dugo Selo - NK Jarun 2:0

 

2. nogometna liga - Središte (kadeti) - 17.kolo

Dugo Selo

NK Dugo Selo - NK Jarun 4:0