20170522 stU areni Varaždin od 19.-21.05.2017. godine odigrano je ekipno i pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniore i mlađe kadete. Prvog dana natjecanja igrane su utakmice ekipnog dijela. Juniorska ekipa (Luka Martinek, Mislav Martinek, Luka Dragun i Luka Zlatkov) osvojila je 3. mjesto baš kao i ekipa juniorki (Ana Murat, Ana Trbuščić i Antonela Papak).

Subota i nedjelja bili su rezervirani za pojedinačne borbe i natjecanje u igri parova. Antonela Papak u paru s Hanom Lončarević osvaja 3. mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja isto kao i Ana Murat i Ana Trbuščić u kategoriji juniorki. Luka Zlatkov u paru s Bornom Petek osvaja 2. mjesto i postaje viceprvak Hrvatske u igri parova za mlađe kadete. Brača Luka i Mislav Martinek osvajaju 1. mjesto i postaju prvaci Hrvatske u igri parova za juniore.

20170507s t

U nedjelju je u Rijeci  odigran 34. Kup Grada Rijeke u stolnom tenisu. Na turniru je nastupilo  troje naših mladih igračica i igrača. Mara Markovanović u kategoriji najmlađih kadetkinja prolazi prvi dio natjecanja po grupama i potom ispada u prvom kolu razigravanja, baš kao i Luka Tepeš u kategoriji najmlađih kadeta. U kategoriji kadeta Luka Zlatkov osvaja 3. mjesto. Odličan rezultat našeg stolnotenisača budući da je igrao u starijoj kategoriji od svoje!

Izvor:  S.T.Š.K. Dugo Selo

20170501 st

U Zagrebačkom Domu sportova je od petka do nedjelje 28. - 30. travnja  odigrano je međunarodno prvenstvo Grada Zagreba u stolnom tenisu, popularni “Zagiping”. Ove godine na turniru je nastupilo oko 700 igračica i igrača iz petnajstak europskih država.15 naših mladih takmičara nastupilo je na ovom prestižnom natjecanju. Gotovo su svi izborili plasman u glavni ždrijeb turnira što je veliki uspjeh za naše najmlađe igračice i igrače. U ekipnom dijelu natjecanja naša ekipa juniorki (Ana Murat i Ana Trbuščić) osvojila je 3. mjesto. Andrej Papak nastupio je u ekipi s Benjaminom Zijadičem iz Sarajeva u kategoriji najmlađih kadeta.

20170415 stU subotu 15.04.2017. godine odigrano je posljednje kolo u sezoni 2016/2017. godine u 1. Hrvatskoj stolnoteniskoj ligi Zapad za muške. Dugoselski igrači gostovali su u Velikoj Gorici kod ekipe STK Velika Gorica - Stanfar, ujedno i direktnog konkurenta za ulazak u superligu. Velikogoričani su jedina ekipa koja je u prvom dijelu sezone svladala Dugoselski sastav u Dugom Selu rezultatom 4:3. Bila je ovo prilika za revanš a ulog je bio doista velik, status prvoligaša.

01Ovaj je vikend u Osijeku  odigran TOP - 8 turnir za seniore. Na turniru je nastupilo osam  najbolje rangiranih seniora po rang listi HSTS-a, koji su u dva dana odigrali po sedam mečeva, svatko sa svakim. Na ovom natjecanju nastupila su dva naša igrača: Luka i Mislav Martinek. Nakon dvodnevnih borbi Luka Martinek je osvojio 2. mjesto sa skorom od 5 pobjeda i 2 poraza. Mislav Martinek zauzeo je 8. mjesto sa skorom od 2 pobjede i 5 poraza.

20170402 stU pretposljednjem kolu 1. Hrvatske lige Zapad, koje je odigrano u subotu, dugoselski stolnotenisači su na domaćem parketu ugostili STK Opatija i STK Kvarner iz Rijeke. Oba susreta naši igrači pobijedili su rezultatom 4:0. Za ekipu su nastupili: Luka i Mislav Martinek, Vjekoslav Nemec i Matej Murat. Nakon ovog kola Dugoselci se i dalje nalaze na prvom mjestu na tablici.

20170331 pingaćSinoć su stolnotenisači STŠK Dugo Selo su na svom parketu odigrali četvrtfinalnu utakmicu Kupa Hrvatske. Gostovala je ekipa STK Starr iz Varaždina, trenutno drugoplasirana ekipa u Hrvatskoj Superligi i ovogodišnji finalist Europskog Kupa. Nakon uzbudljive utakmice gosti iz Varaždina slavili su rezultatom 3:2. Dugoselci su poveli nakon što je Luka Martinek s 3:1 svladao Ronalda Ređepa (trećeg s nedavnog Prvenstva Hrvatske).

20170327 st

Pula je u subotu i nedjelju 25. - 26.03. bila domaćin stolnoteniskog Masters turnira na kojem je moglo nastupiti samo po šesnaest najboljih iz svake kategorije po masters rang listi HSTS-a. Desetoro naših stolnotenisača/ca izborilo je nastup na ovom turniru. Favoriti Luka Martinek (1. Rang lista Juniori) i Luka Zlatkov (2. RL Mlađi kadeti) zaustavljeni su u četvrtfinalu, ali ni ovo natjecanje nije prošlo bez velikih uspjeha. Troje natjecatelja je izborilo postolje. Andrej Papak (1. RL) pobijedio je u kategoriji Najmlađih kadeta a dvije igračice osvojile su 3. mjesto: Ana Murat (4. RL) u kategoriji Juniorki i Antonela Papak (5. RL) u kategoriji Mlađih kadetkinja.

20170318 154334U subotu su odigrane utakmice 10. kola u svim stolnoteniskim ligama.
Dugoselski stolnotenisači u 1. Hrvatskoj ligi Zapad gostovali su u Fužinama kod ekipe STK”Bajer” i pobijedili rezultatom 4:2. Za ekipu su nastupili: Luka i Mislav Martinek te Vjekoslav Nemec.

20170308 175741Večeras su  dugoselski stolnotenisači su u osmini finala Kupa Hrvatske ugostili ekipu STK Vodovod iz Osijeka, superligašku ekipu  koja u svojim redovima ima prvog seniora sa seniorske rang liste HSTS-a, a trenutno se nalazi na petom mjestu na tablici Hrvatske superlige.

Favorizirani Osječani poveli su s 1:0 nakon što je Dragan Knežević svladao Luku Martineka rezultatom 3:0. Da neće biti sve po planu gostiju pobrinuo se Vjekoslav Nemec koji je s 3:0 pobijedio Vjekoslava Zovka i izjednačio na 1:1. Gosti su ponovo poveli s 2:1 pošto je Mario Banek s 3:0 pobijedio Mislava Martineka.