Lokalni izbori 2017.

__________________________________________________

p2120110C461BB22 3719 20C1 2415 619D37C6D4DCVečeras su u 12. kolu 1. HŽR lige rukometašice ŽRK Dugo Selo '55 igrale protiv gošći iz Splita derbi sredine ljestvice i stigle do vrijedne pobjede 28:25 (9:13). Domaće su igračice cijelo prvo poluvrijeme igrale u grču, pojačan sjajnim početkom gostujuće vratarke. Redale su se tehničke greške, promašeni ziceri i nesmotrenost u obrani te je samo zahvaljujući nekoliko tehničkih grešaka gošći rezultat na poluvremenu izgledao dohvatljiv.

U drugo poluvrijeme domaće su igračice ušle koncentriranije, odlučnije i hrabrije, te polako smanjivale razliku da bi sredinom poluvremena preuzele vodstvo i uz očiti umor gošći uspjele sačuvati prednost i osvojiti vrijedne bodove protiv direktnih konkurentica. Ponovo je na golu bila dobra Budić, ali valja istaknuti i nekoliko vrijednih obrana Ive Šebalj, dok su Pavković (8), Kirin (7) i Marjančić (6) iznjele pucački dio utakmice. Kod gošći najviše su postigle Macan (6) i Budić (5).
Ovom pobjedom Dugoselke su skočile u gornji dio tablice, na 7. mjesto sa 11 bodova.
U subotu 18.02. ŽRK Dugo Selo u sklopu 13. kola igra u Rijeci protiv ŽRK Zamet, trenutno 5. na ljestvici sa 15 bodova.