Lokalni izbori 2017.

__________________________________________________

sportNK Dugo Selo

3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 23. kolo

Dugo Selo

Subota, 22. travnja u 16:30 sati

NK Dugo Selo - NK Dubrava Tim-kabel

 

Druga NL Središte juniori - 25. kolo

Zagreb

Nedjelja, 23. travnja u 16:30 sati

NK Tekstilac-Ravnice - NK Dugo Selo

Druga NL Središte kadeti - 25. kolo

 Zagreb

Nedjelja, 23. travnja u 14:30 sati

NK Tekstilac-Ravnice - NK Dugo Selo

 

Druga NL Središte juniori - 21. kolo – zaostala utakmica

 Lučko

Utorak, 25. travnja u 15:00 sati

NK Lučko - NK Dugo Selo

 

Druga NL Središte kadeti - 21. kolo - zaostala utakmica

 Lučko

Utorak, 25. travnja u 17:00 sati

NK Lučko - NK Dugo Selo

 

Mlađi pioniri i Pioniri 1.liga NSZŽ- 20. kolo

Velika Mlaka

Nedjelja, 26. travnja u 10:00 i 11:30 sati

HNK Gorica VM- NK Dugo Selo

 

Mlađi pioniri i Pioniri 2.liga NSZŽ- 19. kolo

Bestovje

Subota, 22. travnja u 10:00 i 11:30 sati

NK Bestovje - NK Dugo Selo

 

Turopoljska liga mladeži – Jug (Prstići i početnici – Dugo Selo II) – 15. kolo

Dugo Selo

Nedjelja, 23. travnja u 11:00 i 12:00 sati

NK Dugo Selo – Dinamo-Hidrel

 

Liga prstića i limaća – NS DS – 13. kolo

Brckovljani

Nedjelja, 23. travnja u 10:00 i 11:00 sati

NK Brcko – NK Dugo Selo

 

NK Ostrna

3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori)

Rugvica

Subota, 22. travnja. u 17:00 sati

NK Rugvica - NK Ostrna

 

MRK Dugo Selo

1.Hrvatska rukometna liga „Sjever“ – Seniori, 24.kolo

Dugo Selo

Subota, 22. travnja u 19,00 sati

MRK Dugo Selo – RK Ivančica Ivanec početak utakmice

 

1.Hrvatska kadetska rukometna liga – kadeti 2000.god., 11.krug,

Dugo Selo

Nedjelja, 23. travnja

MRK Dugo Selo – RK Đakovo u 10,30 sati

RK Pavleki– MRK Dugo Selo u 14,15 sati

 

1.Hrvatska rukometna liga „Središte“ – dječaci „A“ 2004.god., 26.kolo

Ivanić

Nedjelja, 23. travnja u 18,00 sati

MRK Ivanić – MRK Dugo Selo

 

1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „B“ 2006.god., 10.kolo

Karlovac

Subota, 22. travnja u 12,00 sati

RŠK Karlovac – MRK Dugo Selo

 

KK Dugo Selo

 

III. juniorska liga Centar - 11. Kolo

Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

Subota, 22. travnja. u 12:30 sati

KK Dugo Selo - KK Vern II

 

IV. mlađekadetska liga Centar - 10. kolo

Jastrebarsko, SŠ Jastrebarsko

Subota, 22. travnja u 13:15 sati

KK Jaska - KK Dugo Selo

 

Šahovski klub Dugo Selo

Pojedinačno kadetsko prvenstvo Zagrebačke županije u šahu.

Datum: 22. travnja (subota) i 23. travnja (nedjelja)

Vrijeme: 10:00 sati

Mjesto: Osnovna škola "Stjepan Radić"  Božjakovina

 

Auto klub Dugo Selo

Ovog vikenda, u nedjelju 23. travnja, održava se natjecanje u autoslalomskim vožnjama na

području Grada Kutine pod nazivom "Kup Moslavine 2017".

Natjecanje se boduje za Prvenstvo Centralno Europske zone, Prvenstvo Hrvatske i Prvenstvo

Sjeverne lige, te s ponosom najavljujemo i nastup naših vozačica i vozača.

Za AK Dugo Selo ulicama grada Kutine će svoje prve autoslalomske bodove loviti:

Branko Balić - Honda Civic 1.6i - klasa 2

Sven Škorić - Renault Clio - klasa 2 i kategorija Juniori

Dijana Kuprešak - Fiat Punto - klasa 2 i kategorija Vozačice

Armend Jahaj - Autobianchi A112 - klasa 5

Mirela Stern - Fiat Cinquecento - klasa 5 i kategorija Vozačice

Ana Čižmek - Fiat Cinquecento - klasa 5 i kategorija Vozačice

Mario Švaljek - Suzuki Swift - klasa 5

Hrvoje Čižmek - Mazda MX3 - klasa 5

Mario Petreković - VW Golf III GTi - klasa 6

Filip Maras - BMW E30 - klasa 6

 

Taekwondo klub Dugo Selo

8. BISTRA OPEN I LIMAČ KUP- međunarodno taekwondo natjecanje

Sportska dvorana „ Sutinska vrela“, Podsusedski trg 14, Podsused , Zagreb

Subota, 22. travnja od 9.00 do 19.00

Kategorije: limači, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori ( borbe i forme )

Taekwondo klub Dugo Selo nastupa sa 20 natjecatelja u sportskim borbama i to u

kategorijama limača, mlađih kadeta, kadeta i juniora.

 

ŠRD Dugo Selo

Društveno natjecanje ŠRD „Dugo Selo“ 9. Memorijal Franjo Genzić

Jezero Ciglana 1

Subota, 22. travnja s početkom u 07,00 sati.

Pozivaju se članovi ŠRD « Dugo Selo na „Društveno natjecanje“ 9. Memorijal Franjo Genzić

Lov ribe udicom na plovak

Satnica natjecanja :

07,00 – 07,30 prijava natjecatelja

07,30 – 08,00 izvlačenje brojeva i odlazak na stazu

08,00 – 09,00 priprema za natjecanje

09,00 – 12,00 natjecanje

12,00 – 13,00 vaganje ulova i proglašenje rezultata