Lokalni izbori 2017.

__________________________________________________

 

sportNK Dugo Selo

 

 

 

3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 20. kolo

 

Krk

 

Subota, 01. travnja 2017. u 16:30 sati

 

NK Krk - NK Dugo Selo     

 

 

Prstići/ Početnici    NSZŽ – „A“ - 16. kolo

 

Dugo Selo

 

Petak, 31. ožujka

 

NK Dugo Selo– NK Rugvica  u   18:15

 

NK Dugo Selo– NK Rugvica   u   19:15

 

 

 

Turopoljska liga mladeži – Jug (Prstići/ Početnici – Dugo Selo II) – 13. kolo

 

Dugo Selo

 

Subota, 31. ožujka

 

NK Dugo Selo – HNK Gorica     u 11:00

 

NK Dugo Selo – HNK Gorica    u 12:00 

 

 

 

 

Liga prstića i limaća – NS DS

 

Brckovljani

 

Nedjelja, 02. travnja

 

NK Brcko II– NK Dugo Selo   Prstići u 10:00 sati

 

Lonjica

 

Nedjelja, 02. travnja

 

NK Lonja– NK Dugo Selo      Limaći u 11:00 sati

 

 

 

NK Ostrna

 

 

2. Županijska liga – Istok (seniori) – 19. kolo

 

Igralište Velika Ostrna

 

Nedjelja, 2. travnja u 16:30 sati

 

NK Ostrna - NK Kupa Pokupsko

 

 

3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 19. kolo

 

Obrezina

 

Subota, 1. travnja u 16:30 sati

 

NK Obrezina - NK Ostrna

 

 

3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri) – 10. kolo

 

Igralište Velika Ostrna

 

Subota, 1. travnja u 11:00 sati

 

NK Ostrna – NK Oborovo 74

 

 

 

 

ŽRK Dugo Selo '55

 

 

1. Hrvatska rukometna liga za žene, 18. kolo

 

Ploče, Dom sportova

 

Nedjelja, 2. travnja  18:30 sati

 

RK Dalmatinka – ŽRK Dugo Selo  '55

 

3.HRL Središte 19.kolu
Zagrebu (SD Kutija šibica)
Subota 01. travnja u 18:30 sati.
Trešnjevka 2 - Žrk Dugo Selo '55 2

MŽL Minići '06, 5.krug
Rugvica
Subota 01. travnja
ŽRK Dugo Selo '55 - Samobor (09:15h)
ŽRK Dugo Selo '55 - Baltazar (09:45h)
ŽRK Dugo Selo '55 - Sisak (10:30h)
ŽRK Dugo Selo '55 - Sloga (11:45h)
ŽRK Dugo Selo '55 - Petrinia (12:15h)
ŽRK Dugo Selo '55 - Moslavac (12:45h)
ŽRK Dugo Selo '55 - Ivanić (13:15h)
ŽRK Dugo Selo '55 - Laurus (13:45h)

 

 

 

MRK Dugo Selo

 

 

1.Hrvatska rukometna liga „Sjever“ – Seniori, 22.kolo

 

Dugo Selo

 

Subota, 1. travnja u 18,00 sati

 

Dugo Selo: MRK Dugo Selo – RK Garešnica         

 

 

1.Hrvatska rukometna liga „Središte“ – dječaci „A“ 2004.god, 24.kolo

 

Karlovac

 

Subota, 1. travnja u 10,00 sati

 

RŠK Karlovac  – MRK Dugo Selo

 

 

1.Hrvatska rukometna liga „Središte“ –  dječaci „B“ 2006.god, 8.kolo

 

Zagreb

 

Subota, 1. travnja u 14,00 sati

 

RK PPD Zagreb– MRK Dugo Selo              

 

 

1.Hrvatska kadetska rukometna liga – kadeti 2000.god, 10.krug

 

Karlovac

 

Subota, 1. travnja

 

MRK Dugo Selo – RK ZG Dubrava              početak utakmice u 11,15 sati

 

MRK Ivanić – MRK Dugo Selo                    početak utakmice u 12,30 sati

 

 

 

 

 

KK Dugo Selo

 

 

 

B1 liga - centar (seniori) - 18. kolo

 

Podsused, Sportska dvorana Sutinska vrela

 

Nedjelja, 2. travnja u 18:00 sati

 

KK Podsused  - KK Dugo Selo

 

 

 

III. juniorska liga Centar - 9. kolo

 

Osnovna škola Ivan Benković

 

Subota, 1. travnja. u 12:30 sati

 

KK Dugo Selo – KK Podsused  II

 

 

 

IV. mlađekadetska liga Centar - 8. kolo

 

Zagreb, OŠ M. Laginje

 

Nedjelja, 2. travnja u 11:00 sati

 

KK Hermes Analitica Zapad- KK Dugo Selo

 

 

 

 

Atletski klub Martin Dugo Selo

 

 

 

Atletičari AK "Martin Dugo Selo" nastupit će u subotu 01. travnja u Osijeku na III. kolu I. Hrvatske lige cestovnog trčanja. 

 

13. Osječki Ferivi polumaraton 21,1 km startat će u 10:30 sati sa Trga Ante Starčevića. 

 

 

 

STŠK Dugo Selo

 

 

1.HL muški zapad, 11. krug

 

Dugo Selo

 

Subota 01.travnja   u 11:00  

 

STŠK Dugo Selo - STK Opatija '08

 

 

1.HL žene zapad, 11. krug

 

Sveta Nedjelja

 

Subota 01.travnja

STK Sveta Nedelja Novaki - STŠK Dugo Selo