sportski pregledŽRK Dugo Selo '55

3. Hrvatska rukometna liga Središte - 17.kolo
Zagreb (Dom sportova 3)
RK Libra Tehničar - ŽRK Dugo Selo '55 2 26:31 (13:16)
Sastav: J.Bebek 9, V.Čamber 8, A.Pavković 7, A.Šebalj 4, T.Geri 2, P.Franjić 1, K.Svetec, I.Nikolić, A.Strujić, R.Pavić, I.Šebalj.

Međužupanijska rukometna liga '02 - 7.krug
Samobor (SD B.Toni)
ŽRK Dugo Selo '55 – ŽRK Samobor , 17:15 (11:9)

Sastav: P.Jakešević 7, P.Ivić 6, B.Stojanović 2, S.Antunović 2, L.Jakešević, N.Lokmić, S.Ivić, T.Murat, I.Nikolić, K.Iličić, K.Ikić, N.Jakešević, P.Hršak, L.Ljevar,

ŽRK Dugo Selo '55 - ŽRK Udarnik , 17:24 (7:12)
Sastav: P.Jakešević 6, P.Ivić 4, B.Stojanović 3, N.Lokmić 1, I.Nikolić 1, S.Antunović 1, K.Ikić 1, L.Jakešević, S.Ivić, T.Murat, K.Iličić, N.Jakešević, L.Ljevar, P.Hršak, V.Papac.

1. Hrvatska rukometna liga za djevojčice '04 - 7.krug
Buje (Dvorana OŠ M.Balote)
ŽRK Dugo Selo '55 – ŽRK Buje , 14:12 (5:7)
Sastav: M.Grgošević 5, M.Brnjaković 5, G.Vladić 3, A.Borac 1, K.Vuković, L.Golub, N.Josipović, T.Dramac, J.Balšić, L.Zelić, L.Đurđević, L.Pavlić, E.Bičanić, E.Novosel, H.Miličević.
ŽRK Dugo Selo '55 - ŽRK Poreč , 21:18 (15:7)
Sastav: M.Brnjaković 9, K.Vuković 4, N.Josipović 3, M.Grgošević 2, L.Golub 2, J.Balšić, G.Vladić, T.Dramac, L.Zelić, L.Đurđević, L.Pavlić, A.Borac, E.Bičanić, E.Novosel, H.Miličević.

 

MRK Dugo Selo

1. Hrvatka rukmetna liga „Sjever“ – seniori

Dugo Selo

MRK Dugo Selo – RK Đakovo 27 – 31 (15 – 15 )

 

1.Hrvatska kadetska liga – KADETI 2000. god

Karlovac

MRK Dugo Selo – RK Zadar 21 – 30 ( 9 – 17 )

RK Akademija Balić&Metličić – MRK Dugo Selo 28 – 21 ( 11 – 12 )

 

1.Hrvatska rukometna liga „Središte“ 22.kolo, – dječaci „A“ 2004.god

Dugo Selo

MRK Dugo Selo – RK Polet 31 – 16 (15 – 5)

 

1.Hrvatska rukometna liga „Središte“ 6.kolo – dječaci „B“ 2006.god

Rude

RK Rudar – MRK Dugo Selo 20 – 13 (10 – 6)

 

 

S.T.Š.K. Dugo Selo

 

10. kolo u stolnoteniskom ligama

1. Hrvatska liga Zapad

Fužine

STK”Bajer” - STŠK Dugo Selo 2:4

Za ekipu su nastupili: Luka i Mislav Martinek i Vjekoslav Nemec

 

2. Hrvatska stolnoteniska liga

Dugo Selo

STŠK Dugo Selo II - STK Joola 0:4

Za ekipu su nastupili: Luka Dragun, Luka Zlatkov i Dominik Jurinčić.

 

3. Hrvatska stolnoteniska liga

Zagreb

STK”Remete” - STŠK Dugo Selo III 4:2

Velika Gorica

STK Velika Gorica - Stanfar III – STŠK Dugo Selo III 4:2.

Za ekipu su nastupili: Lika i Jure Iviš i Andrej Papak.

 

Četvrti i posljednji krug županijskih liga

Dugo Selo

Liga nada za djevojčice,

Dugo Selo II: Mara Markovanović, Mia Horvatiček, Lana Bebek i Barbara Tepeš - 2. mjesto

Dugo Selo I: Ana Tandara, Lea Arabadžić i Nikolina Pužek - 5. mjesto.

Liga nada za dječake

Dugoselska ekipa u sastavu: Andrej Papak, Jure Iviš, Luka Tepeš, Patrik Paurević i Leon Pužek osvojila je uvjerljivo 1. mjesto bez i jednog poraza u cijeloj ligi.

Županijska liga za žene

STŠK Dugo Selo: Paola Iviš, Lucija i Anamarija Tominac i Ema Fruk - 1. mjesto

Županijska liga za muške

STŠK Dugo Selo I: Tomislav Nagy, Matej Mlinar i Matija Pivar - 1. mjesto

STŠK Dugo Selo II : Kristijan Bagarić, Ivo Starčević i Mateo Bijelić - 4. mjesto.

 

 

NK Dugo Selo

 

3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 18. kolo

Zagreb

NK Trnje - NK Dugo Selo 1:0

 

Druga NL Središte juniori - 19. kolo

Kutina

HNŠK Moslavina - - NK Dugo Selo 0:9

 

Druga NL Središte kadeti - 19. kolo

Kutina

HNŠK Moslavina - NK Dugo Selo 4:3

 

Mlađi pioniri 1.liga NSZŽ - 15. kolo

Dugo Selo

NK Dugo Selo - NK Samobor 2:3

 

Pioniri 1.liga NSZŽ - 15. kolo

Dugo Selo

NK Dugo Selo - NK Samobor 3:0

 

Mlađi pioniri 2.liga NSZŽ – 14. kolo

Dugo Selo

NK Dugo Selo - NK Ban Jelačić 5:1

 

Pioniri 2 liga NSZŽ – 14. kolo

Dugo Selo

NK Dugo Selo - NK Ban Jelačić 3:2

 

Početnici NSZŽ – „A“ – 14. kolo

Dugo Selo

NK Dugo Selo – Zdenčina 4:2

 

Prstići NSZŽ – „A“ – 14. kolo

Dugo Selo

NK Dugo Selo – Zdenčina 6:0

 

NK Ostrna

 

2. Županijska liga – Istok (seniori) – 18. kolo

Velika Ostrna

NK Ostrna – NK Lipovec 1:0

 

3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 16. kolo

Lukavec

NK Lukavec – NK Ostrna 5:4

 

 

KK Dugo Selo

 

B1 liga - centar (seniori) - 16. kolo

Otočac

KK Otočac - KK Dugo Selo 55:100

 

III. juniorska liga Centar - 7. kolo

Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

KK Dugo Selo – Bosco II 49:72

 

IV. mlađekadetska liga Centar - 6. kolo

Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

KK Dugo Selo – KK Petar Zrinski 44:40

 

 

Odbojkaški klub Dugo Selo

 

3. Odbojkaška liga Centar - 12. kolo - seniorke

Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

OK Dugo Selo - OK Sunja 0:3 (26:6, 25:20, 25:9)

 

 

Taekwondo klub Dugo Selo

 

11.FENIKS BUDO SPORT OPEN

Sportska dvorana „Sutinska vrela“, Podsusedski trg 14, Zagreb

Sudjelovalo je oko 540 natjecatelja iz 61 kluba. Taekwondo Dugo Selo je sudjelovao sa 12 natjecatelja.

Rezultati:

Lana Batalo mlađa kadetkinja -27kg – 1.mjesto

Lea Grubušić kadetkinja -51kg – 2.mjesto

Matej Mihalić kadet-33kg – 3.mjesto

Mihael Kralj limač -22kg – 3.mjesto

Ostali natjecatelji su izgubili u borbi za medalju.

 

 

Kuglački klub Dugo Selo

 

3. Hrvatska kuglačka liga - Centar (seniori) - 17. kolo
Zagreb, Kuglana Zagreb

KK Medvedgrad - KK Dugo Selo 1934 7:1