Lokalni izbori 2017.

__________________________________________________

sport

ZŠU vam i ovaj tjedan nudi raspored nastupa dugoselskih sportaša širom Hrvatske. Podržite ih i budite dio sportskog života grada.

 

 

NK Dugo Selo

3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 18. kolo

Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 11:00 sati

Zagreb

NK Trnje – NK Dugo Selo

2. nogometna liga - Središte (juniori) - 19.kolo

Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 12:00 sati

Kutina

HNŠK Moslavina – NK Dugo Selo

2. nogometna liga - Središte (kadeti) - 19.kolo

Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

Kutina

HNŠK Moslavina – NK Dugo Selo

1. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (mlađi pioniri)- 15. kolo

Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

Dugo Selo

NK Dugo Selo – NK Samobor

1. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri)- 15. kolo

Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 11:30 sati

Dugo Selo

NK Dugo Selo – NK Samobor

2. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (mlađi pioniri)- 14. kolo

Subota, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

Dugo Selo

NK Dugo Selo II – NK Ban Jelačić

2. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri)- 14. kolo

Subota, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

Dugo Selo

NK Dugo Selo II – NK Ban Jelačić

Nogometni savez Zagrebačke županije A (prstići)- 14. kolo

Subota, 19. ožujka 2017. u 13:00 sati

Dugo Selo

NK Dugo Selo II – NK Zdenčina

Nogometni savez Zagrebačke županije A (početnici)- 14. kolo

Subota, 19. ožujka 2017. u 14:30 sati

Dugo Selo

NK Dugo Selo II – NK Zdenčina

NK Ostrna

2. Županijska liha – Istok (seniori) – 18. kolo

Nedjelja, 19.3.2017. u 15:00 sati

Velika Ostrna

NK Ostrna – NK Lipovec

3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 16. kolo

Nedjelja, 19.3.2017. u 11:00 sati

Lukavec

NK Lukavec – NK Ostrna

 

ŽRK Dugo Selo '55

Druga ekipa    3.HRL Središte 17.kolo
Subota 18.03.2017. 17:30 sati.
Zagreb (Dom sportova 3)
Libra Tehničar - ŽRK Dugo Selo '55

7.krug MŽL mlađe kadetkinje '02 
Samobor (Dvorana B.Toni)
Samobor - ŽRK Dugo Selo '55 (13:45h)
Udarnik - ŽRK Dugo Selo '55 (14:45h).

7.krug Državne lige (1.HRLD) Djevojčice '04
Nedjelja 19.03.2017.
Buje (Dvorana OŠ M.Balote)
Buje - ŽRK Dugo Selo '55 (11:00h)
Poreč - ŽRK Dugo Selo '55 (14:00h)

 

MRK Dugo Selo

1.Hrvatska rukometne liga „SJEVER“ - seniori - 20. kolo

Subota, 18. ožujka 2017.g. u 18:30 sati

Dugo Selo

MRK Dugo Selo – RK Đakovo

1.Hrvatska kadetska rukometna liga, dječaci '00

Subota, 18. ožujka 2017.g. u 11:15 i 12:30 sati

Karlovac

Akademija Balić&Metličić - MRK Dugo Selo

MRK Dugo Selo – RK Zadar

1.HRLD Dječaci "B" '06

Nedjelja, 19. ožujka 2017.g. u 11:00 sati

Rude

RK Rude - MRK Dugo Selo

1.HRLD Dječaci "A" '04

Petak, 17. ožujka 2017.g. u 19:00 sati

Zagreb

RK Trnje - MRK Dugo Selo

1.HRLD Dječaci "A" '04 - 22. kolo

Subota, 18. ožujka 2017.g. u 16:20 sati

Dugo Selo, Gradska sportska dvorana

MRK Dugo Selo - RK Polet

KK Dugo Selo

B1 liga - centar (seniori) - 16. kolo

Subota, 18. ožujka 2017.g. u 16:00 sati

Otočac

KK Otočac - KK Dugo Selo

III. juniorska liga Centar - 7. kolo

Nedjelja, 19. ožujka 2017.g. u 14:30 sati

Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

KK Dugo Selo – Bosco II

IV. mlađekadetska liga Centar - 6. kolo

Subota, 18. ožujka 2017.g. u 14:20 sati

Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

KK Dugo Selo – KK Petar Zrinski

Odbojkaški klub Dugo Selo

3. Odbojkaška liga Centar - 12. kolo - seniorke

Subota, 18. ožujka 2017.g. u 12:30 sati

Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

OK Dugo Selo  - OK Sunja

Taekwondo klub Dugo Selo

Subota, 18.3.2017.

09.30 – 19.00 h

Sportska dvorana „Sutinska vrela“, Podusedski trg 14g, Zagreb

11.FENIKS BUDO SPORT KUP

Organizator: Taekwondo klub Feniks - Vukomerec

Natjecanje u borbama i formama.

Kategorije: limači, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori