Lokalni izbori 2017.

__________________________________________________

sportBogat sportski vikend, nadamo se i po povoljnim vremenskim uvjetima za one na otvorenom, donosi brojna uzbuđenja za prave navijače. Podržite sve naše sportaše, jer oni to zaslužuju. I ne zaboravite se i sami kretati, rekreirati i baviti sportom!

 

 

S.T.Š.K. "Dugo Selo"

 

1. Hrvatska liga muški – Zapad – 9. krug

Dugo Selo, Gradska sportska dvorana

Subota, 11. ožujka 2017.g. u 11h i 17h

S.T.Š.K. Dugo Selo – STK Pula 2

S.T.Š.K. Dugo Selo – STK Borovinje Koromačno

 

1. Hrvatska liga žene – Zapad – 9. krug

Baška Voda

Subota, 11. ožujka 2017.g. u 11h

STK Urania Baška Voda - S.T.Š.K. Dugo Selo

 

2. Hrvatska liga muški – Zapad – 9. kolo

Samobor

Subota, 11. ožujka 2017.g. u 14 h

STK Samobor - S.T.Š.K. Dugo Selo II

 

Sveta Nedelja

Subota, 11. ožujka 2017.g. u 17 h

STK Sveta Nedjelja – Novaki - S.T.Š.K. Dugo Selo II

 

3. Hrvatska liga muški – Zapad – 9. kolo

Dugo Selo, Gradska sportska dvorana

Subota, 11. ožujka 2017.g. u 10 h i 13 h

S.T.Š.K. Dugo Selo III – STK Zabok II

S.T.Š.K. Dugo Selo III – STK Zagorec II (Krapina)

 

U nedjelju, 12. ožujka 2017.g. igra se 5. Otvoreni turnir Zagrebačke županije u Jastrebarskom s početkom u 9:00 sati. Na istom nastupa 14 naših natjecatelja.

 

 

ŽRK Dugo Selo '55


1. Hrvatska rukometna liga - 15.kolo
SD Graditeljske škole (Čakovec)
Petak, 10. ožujka 2017.g. u 20:00 sati

ŽRK Zrinski - ŽRK Dugo Selo '55

 

3. Hrvatska rukometna liga Središte - 16.kolo
GSD (Dugo Selo)
Nedjelja, 12. ožujka u 16:30 sati

ŽRK Dugo Selo '55 2 - ŽRK Trnina

 

MRK Dugo Selo

1.Hrvatska rukometne liga „SJEVER“ - seniori - 19. kolo

Nova Gradiška

Subota, 11. ožujka 2017.g. u 19:00 sati

RK Nova Gradiška - MRK Dugo Selo

 

1.Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga SREDIŠTE '02 – 11. krug

Dugo Selo, Gradska sportska dvorana

Nedjelja, 12. ožujka 2017.g. u 11:30 i 12:30 sati

MRK Dugo Selo - RK Zaprešić

RK Medveščak - MRK Dugo Selo

 

1.Hrvatska rukometna liga Središte Dječaci "B" '06 - 5. kolo

Dugo Selo, Gradska sportska dvorana

Nedjelja, 12. ožujka 2017.g. u 15:00 sati

MRK Dugo Selo - RK Polet

 

 

NK Dugo Selo

 

3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 17. kolo

Dugo Selo

Subota, 11. ožujka 2017. u 15:00 sati

NK Dugo Selo - NK Samobor

 

2. nogometna liga - Središte (juniori) - 18.kolo

Dugo Selo

Nedjelja, 12. ožujka 2017. u 10:00 sati

NK Zelina - NK Dugo Selo

 

2. nogometna liga - Središte (kadeti) - 18.kolo

Dugo Selo

Nedjelja, 12. ožujka 2017. u 12:00 sati

NK Zelina - NK Dugo Selo

 

1. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (mlađi pioniri)- 14. kolo

Velika Gorica

Subota, 11. ožujka 2017. u 9:00 sati

HNK Gorica - NK Dugo Selo

 

1. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri)- 14. kolo

Velika Gorica

Subota, 11. ožujka 2017. u 10:15 sati

HNK Gorica - NK Dugo Selo

 

NK Ostrna

2. Županijska liha – Istok (seniori) – 17. kolo

Vezišće

Nedjelja, 12.3.2017. u 15:00 sati

NK Milka Trnina - NK Ostrna

 

3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 15. kolo

Stadion Velika Ostrna

Subota, 11.3.2017. u 15:00 sati

NK Ostrna – NK D. Lomnica

 

 

KK Dugo Selo

 

B1 liga - centar (seniori) - 15. kolo

Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

Subota, 11. ožujka 2017.g. u 17:30 sati

KK Dugo Selo – KK Zrinjevac

 

III. juniorska liga Centar - 6. kolo

Novska

Subota, 11. ožujka 2017.g. u 16:00 sati

KK Novska - KK Dugo Selo

 

IV. mlađekadetska liga Centar - 5. Kolo

Otočac

Nedjelja, 11. ožujka 2017.g. u 14:00 sati

KK Otočac - KK Dugo Selo

 

Odbojkaški klub Dugo Selo

 

3. Odbojkaška liga Centar - 11. kolo – seniorke

Sisak

Subota, 11. ožujka 2017.g. u 13:00 sati

OK Sisak 2 – OK Dugo Selo